loading :)

photogeraphy

عکاسی

یکی از مهمترین عناصر در تهیه یک کاتالوگ یا وب سایت چشم نواز عکس مناسب است، تهیه عکس جذاب مستلزم داشتن دید هنری و فنی به صورت توامان می باشد. تهیه عکس صنعتی، غذا و آتلیه ای با استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات از جمله خدمات ما در نگاره است.

صنعتی

از طریق تصاویر عالی که از یک محصول گرفته میشود، یک شرکت میتواند کالا را بین مشتریان تبلیغ کند و شانس خرید را بالا ببرد، به لطف داشتن متخصصین توانمند و به روز ترین تجهیزات نور پردازی و تصویر برداری محصولات خود را به ما بسپارید.

مدلینگ

کادر بندی حرفه ای، استفاده از لوکیشن های و مدل های منحصر به فرد و استفاده از تکنیک های روز نور پردازی و عکاسی ابزارهای اصلی ما برای ساخت یک عکس حرفه ای از محصولات شماست.

دکوراتیو

وظیفه ی اصلی این تکنیک عکاسی، نشان دادن محصول با فضای عکاسی تبلیغاتی ویژه است. اصولا در این تکنیک محصولات به گونه ای در کنار هم چیده می شوند که نظم و صحنه پردازی آن مخاطب را مجذوب خود نمایند و در کنار آن اصول حرفه ای و استانداردهای جهانی عکاسی نیز در آن رعایت شود.

هوایی

با تصویر برداری هوایی به عظمت خود پی ببرید و آن را به مخاطبین خود معرفی کنید. برای شما تصاویری فوق العاده جذاب و با کیفیت ثبت می کنیم تا در ذهن مخاطبین ماندگار شوید. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته (هلی شات، پهباد) می توانیم بهترین خدمات را این زمینه ارائه دهیم.

Scroll